.


ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY EZS

Provádíme dodávky a instalace alarmů pro domácí i firemní zabezpečení objektu. Jsme certifikovaným partnerem společnosti JABLOTRON, PARADOX, SATEL, HONEYWELL. 

Zabezpečení majetku a osob je v dnešní době maximálně důležité. Pro domácí a firemní prostředí preferujeme společnost Jablotron, která patří k předním dodavatelům zabezpečovacích systémů. Díky mobilní aplikaci MyJablotron lze alarm ovládat i přes mobilní telefon nebo chytré hodinky. Celý systém lze také propojit s regulací pro vytápění a dalšími prvky pro ovládání el. spotřebičů v domácnosti (brány, vrata, osvětlení, stínící technika, topení, vstupní systém, integrace docházkového systému, pulzní ovládání, kontrola teplot v grafu, atp).

>_Profesionální přístup >_Bezdrátové řešení  >_Certifikovaný partner    >_5 až 7 let záruka  >_PCO 3 měsíce zdarma

ALARM JABLOTRON TECHNICKY:

Samotný systém umožňuje drátovou i bezdrátovou instalaci komponentů zabezpečení kdy v bezdrátové variantě je průměrná výdrž baterií 2,5 roku. Hlavním mozkem systému je ústředna která obsahuje volitelné komunikátory GPRS / 3G / LAN / RADIO pro správnou funkčnost a obsahuje veliké možnosti externího ovládání různých spínacích komponentů.    

JEDNOTLIVÉ KOMPONENTY ALARMU

Zabezpečovací systém může obsahovat drátové i bezdrátové komponenty, z hlediska zabezpečení je rozdělujeme na pohybové (PIR detektor a PIR 360°), duální (kombinace PIR detektoru + detekce rozbití skla nebo foto-kamery), plášťové (magnetický detektor nebo akustický detektor rozbití skla), enviromentální, (detektor kouře a teploty, detektor úniku CO, detektor zaplavení), teplotní ( teplotní detektor vnitřní a venkovní ). 

Ústředna   >   Klávesnice   >  PIR detektor  >  Magnetický detektor  >  Kouřový detektor  >  Siréna venkovní  

SEZNÁMENÍ S FUNKCEMI ALARMU JABLOTRON

Jak funguje Jablotron

Komponenty Jablotron

Aplikace My Jablotron

Videoverifikace

FOTKY NAŠICH INSTALACÍ EZS

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Rádi Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku na míru zdarma. Stačí vyplnit formulář.