´KE STAŽENÍ

Zde naleznete aplikace a soubory ke stažení, pro správu a nastavení elektronických systémů.

KAMEROVÉ SYSTÉMY - HIKVISION

Aplikace iVMS 4200 pro živý dohled a přehrávání záznamu, VS player přehrávač záznamu. Mobilní aplikace pro správu kamer iVMS 4500 nebo iVMS 4500 HD stáhnete ve vašem App store nebo Google play.


KAMEROVÉ SYSTÉMY - DAHUA

Aplikace SmartPSS pro živý dohled a přehrávání záznamu, DH player přehrávač záznamu. Mobilní aplikace pro správu kamer iDMSS nebo gDMSS HD LITE stáhnete ve vašem App store nebo Google play.  


ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY - JABLOTRON 100

Aplikace J-Link CZ pro správu EZS alarmů, přidání a editaci uživatelů, nastavení notifikací. Aplikace MY Jablotron pro mobilní vzdálenou správu EZS alarmu stáhnete ve vašem App store nebo Google play. Odkaz na webové přihlášení do MY Jablotron.


CHYTRÉ BYDLENÍ - LOXONE

Aplikace Loxone Smart Home pro komfortní ovládání a nastavení chytré domácnosti. Níže naleznete odkazy pro stažení na zařízení Android nebo iOS.


NAS A SERVER - SYNOLOGY

Aplikace Cloud Station Drive pro synchronizaci dat mezi Vaše zařízení a NAS. Odkaz pro stažení ostatních aplikaci SYNOLOGY.  


VZDÁLENÁ PODPORA - TEAMVIEWER

Aplikace TeamViewer pro vzdálenou podporu PC. Na odkaze níže stáhnete aplikaci, kterou nemusíte instalovat, pouze spustíte. Vytvoří se zabezpečená komunikace pro vzdálenou podporu. Po ukončení aplikace se přeruší spojení.