.


CHYTRÉ BYDLENÍ LOXONE 

O 50 000 úkonů méně, více času pro život.

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

V době, kdy nás nejrůznější technické hračičky stále více okrádají o čas, Loxone Smart Home obrací trend: Stará se o nás. Šetří nám přes 50 000 úkonů ročně a vrací čas na to, co děláme pro radost a ne z povinnosti. 

FUNKCE CHYTRÉHO BYDLENÍ

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci se může váš domov přizpůsobit aktuální situaci a vašim potřebám. Bez kompromisů.   

CHYTRÉ BYDLENÍ LOXONE ROZDĚLUJEME NA DVĚ TECHNOLOGIE

MODERNÍ KABELÁŽ TREE 

Technologie Loxone Tree přinesla revoluci do světa smart home. Díky možnosti připojení až 100 zařízení na jeden kabel dramaticky změnila nároky chytré elektroinstalace a tím i její cenu. S Loxone Tree získáte maximální potenciál inteligentní domácnosti s jednoduchým zapojením v rekordním čase. 

BEZDRÁTOVÉ ŘEŠENÍ AIR 

Loxone Air je naše vlastní bezdrátová technologie, kterou jsme vyvinuli speciálně pro již hotové domy a renovace. S její pomocí můžete snadno přidávat nové funkce bez zásahu do elektroinstalace a sekání do zdí. Hodí se tak například i pro modernizaci bytu. 

PROMYŠLENÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU

Každý náš produkt je koncipován jako díl promyšleného celku. Tím je zajištěna plnohodnotná spolupráce, která ústí v dokonalý zážitek uživatele. Vše prostě funguje a vám to přijde stejně přirozené, jako tekoucí voda ve sprše. O sofistikované technologii za tím nemusíte vůbec vědět.

Myslíme na každý aspekt bydlení a s ním související zařízení. Hudba, světla, alarm, stínění... vše v domácnosti vnímáme ve vzájemných souvislostech, které mají i v reálném životě. Jedině tak může být domácnost skutečně inteligentní.

HLAVNÍ MOZEK CHYTRÉHO ŘÍZENÍ LOXONE

Vše co se děje v Loxone Smart Home je řízeno a ovládáno jedním centrálním zařízením - Loxone Miniserverem. Ať už se jedná o informace z tlačítek, spínání přístrojů, ovládání osvětlení, topení a stínění nebo řízení komplexních systémů jako je třeba fotovoltaika. Miniserver umožňuje jednoduše ovládat a inteligentně automatizovat všechna zařízení v inteligentním domě.

MINI server LOXONE smart home   >   Extension TREE   >  Multi Extension AIR  >  Touch 5x dotykový bod  

SEZNÁMENÍ S CHYTRÝM BYDLENÍM LOXONE

Představení LOXONE

Jak funguje chytrý dům 

Revoluční ovládání

U Lenky doma :-)

FOTKY NAŠICH INSTALACÍ LOXONE

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ CHYTRÉ BYDLENÍ LOXONE

Rádi Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku na míru zdarma. Stačí vyplnit formulář.