.


HYBRIDNÍ FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY  

Nabízíme a instalujeme pouze nejkvalitnější hybrydní fotovoltaické elektrárny na klíč od výrobce VICTRON a PYLONTECH s kvalitními solárními panely. Na naše fotovoltaické systémy Vám garantujeme dotaci Nová zelená úsporám, která výrazně sníží pořizovací cenu. Odborně zhodnotíme Váš dům a doporučíme takovou variantu fotovoltaiky, jenž se zaručeně vyplatí. Umíme také vhodně propojit systém solárních panelů s tepelným čerpadlem a zajistit distribuci energie do domu pomoci technologie LOXONE pro snížení nákladů až o 80 %.

Zajistíme pro Vás dotaci až 200 000 Kč v rámci RD + dobíjecí stanici na elektromobil NOVÁ ZELENÁ ÚSPORA

PROČ FOTOVOLTAIKU OD NÁS ?

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Víme, že každá domácnost spotřebuje různé množství energie, a proto vám navrhneme kalkulaci na míru vašim potřebám. Našim cílem je, aby většina vyrobené energie byla spotřebovaná vaším obydlím a naši specialisté vytvoří kalkulaci, která bude toto kritérium splňovat.  

GARANCE KVALITY

Náš tým tvoří proškolení specialisté, kteří zajistí bezproblémový chod vaší nové elektrárny, Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími dodavateli technologií na trhu a to VICTRON, PYLONTECH. Proto u nás najdete jen léty prověřené a nejmodernější značky.

VŠE VYŘÍDÍME ZA VÁS

Veškerou byrokracii nechte na nás. Vše za vás vyřídíme od potřebných dokumentů až po instalaci fotovoltaiky a připojení do distribuční sítě. Naše kvality potvrzují dlouholeté zkušenosti s návrhy a optimalizací fotovoltaických systémů a s vypracováním projektové dokumentace.

NAŠE VÝHODY A PODSTATNÉ BENEFITY ?

Jde nám především o kvalitu, nikoli o kvantitu 
Jsme kvalifikovaný elektromontér FVE Ev.č.Mpo. 1902656
Používáme ty nejlepší komponenty, které dávají smysl
Bohaté zkušenosti z řízením distribuce energie LOXONE
Monitorujeme všechny naše FVE pro zajištění výkonu


FOTKY NAŠICH INSTALACÍ FVE

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Rádi Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku na míru zdarma. Stačí vyplnit formulář.