.


LED OSVĚTLENÍ 

Rekuperační jednotka Jablotron Futura, plíce Vašeho domova.

Současné novostavby s kvalitně izolovaným obvodovým pláštěm se velmi často potýkají s nadměrnou vlhkostí interiéru, která je způsobena nedostatečným větráním. A právě přílišná vlhkost může negativně ovlivnit nejen stavbu samotnou, ale především Vaše zdraví a vitalitu. Optimálním řešením je řízené větrání s rekuperací.

+ Zařídíme dotaci z programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORA na rekuperaci Jablotron (nízko energeticky náročný dům až 50%, v případě pasivních domů s dotací až 100% z celkové ceny zpět). 

+ Možnost rozšíření jednotky o klimatizační modul CoolBreeze.

BEZKONKURENČNĚ NEJNIŽŠÍ SPOTŘEBA V MRAZECH

Jednotka Jablotron Futura opravdu ukáže, co umí, především v zimě, tedy v období, kdy je rekuperace nejvíce zapotřebí, a to minimalizací energetické spotřeby. Díky jedinečné konstrukci, která dokonale využívá fyzikálních zákonů, funguje jednotka i za silných mrazů bez jinak nezbytného předehřevu a bez rozvážení ventilátorů. 

O REKUPERACI VZDUCHU FUTURA

Rekuperační jednotka zabezpečí přirozené větrání Vašeho nového domova; nízkoenergetická novostavba sama o sobě si s větráním neporadí. Při řízeném větrání s rekuperací jde o kontinuální výměnu vzduchu zevnitř za čerstvý a čistý vzduch zvenku. Přiváděný vzduch získává od vzduchu odváděného převážnou část jeho tepla, je tedy tepelně optimalizován a díky použité filtraci také zbaven prachu, pylu a alergenů. Jednoduše všeho, co byste při větrání okny rádi nechali venku.   

 Větrání obytného prostoru probíhá se zavřenými okny. Otevřít si je samozřejmě můžete, kdykoliv chcete, ale v období, kdy je žádoucí udržovat tepelnou energii uvnitř domu a okna neotvírat, jednoduše nebude muset. Výkon rekuperační jednotky se automaticky přizpůsobí Vašim požadavkům na kvalitu vnitřního prostředí, a to na základě informací z čidel CO2. Analogie s plícemi není náhodná; rekuperační jednotka tvoří skutečné plíce Vašeho domova. A stejně tak i pracuje. Zajistí větrání Vašeho domu, abyste vždy dýchali čerstvý vzduch. 

SEZNÁMENÍ S REKUPERACÍ A TOPENÍM JABLOTRON

Jak funguje rekuperace

Komfortní bydlení

Topení Jablotron JLT

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ REKUPERACE FUTURA

Rádi Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku na míru zdarma. Stačí vyplnit formulář.