.


TELEVIZNÍ A SATELITNÍ TECHNIKA STA 

Prodáváme různé typy TV a satelitních antén, satelitních přijímačů, parabol a konvertorů. Pomůžeme Vám vybrat vhodné zařízení pro příjem signálu. Dodáváme kompletní řešení od návrhu až po realizaci anténních rozvodů, a to nejen v bytech, ale také domech, hotelech a penzionech. Provádíme montáže, rekonstrukce a servis STA (společná televizní anténa) a TKR (televizní kabelový rozvod). Nabízíme kompletní propojení AV techniky (TV, DVD, SAT, VCR a audio). Provádíme měření signálu DVB-T, DVB-T2, HEVC265. . Zajišťujeme dodávky a montáže zařízení pro příjem SKYLINK, FREESAT. 

Abychom zajistili nejideálnější umístění Vaší SAT, TV antény, provádíme měření signálu pomocí speciálního měřicího přístroje, který vyhledá nejsilnější signál a nejlepší místo pro umístění antény.

TERMÍNY UKONČENÍ

Jeseník Praděd

  • Multiplex 1 - 30.4.2020 
  • Multiplex 2 - 1.6.2020
  • Multiplex 3 - 4.6.2020
  • Multiplex 4 - 29.5.2020

Šumperk, Olomouc

  • Multiplex 4 - 5.5.2020 

PŘECHOD NA DVB-T2 BUDE POSTUPNÝ

Od podzimu 2019 se budou postupně vypínat vysílače se starým standardem DVB-T, které jsou postupně nahrazovány přechodovými sítěmi DVB-T2. Úplné vypnutí starých vysílačů je plánováno na polovinu roku 2020. 

Termíny ukončení vysíláni DVB-T v našem regionu < < <

Důvodem přechodu na DVB-T2 je uvolňování frekvencí pro pozemní vysílání ve prospěch rychlého mobilního internetu. Ten zažívá a nadále bude zažívat velký rozmach. Uvolňování frekvencí ve prospěch mobilních operátorů tedy s velkou pravděpodobností bude pokračovat i po skončení druhé vlny digitalizace v roce 2020. O jejich dalším osudu bude jednat světová radiokomunikační konference (WRC) v roce 2025. 

UKÁZKY TECHNOLOGIÍ STA A NÁVODY

SKYLINK live TV na cestách

Jak vybrat televizi?

Přechod na DVB-T2

FOTKY NAŠICH INSTALACI STA TECHNIKY

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ STA TECHNIKY

Rádi Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku na míru zdarma. Stačí vyplnit formulář.