.


 TOPENÍ A REKUPERACE JLT Jablotron living technology

Provádíme dodávky a instalace alarmů pro domácí i firemní zabezpečení objektu. Jsme certifikovaným partnerem společnosti JABLOTRON, PARADOX, SATEL, HONEYWELL. 

Zabezpečení majetku a osob je v dnešní době maximálně důležité. Pro domácí a firemní prostředí preferujeme společnost Jablotron, která patří k předním dodavatelům zabezpečovacích systémů. Díky mobilní aplikaci MyJablotron lze alarm ovládat i přes mobilní telefon nebo chytré hodinky. Celý systém lze také propojit s regulací pro vytápění a dalšími prvky pro ovládání el. spotřebičů v domácnosti (brány, vrata, osvětlení, stínící technika, topení, vstupní systém, integrace docházkového systému, pulzní ovládání, kontrola teplot v grafu, atp).

>_Profesionální přístup >_Bezdrátové řešení  >_Certifikovaný partner    >_5 až 7 let záruka  >_PCO 3 měsíce zdarma 

SEM PATŘÍ VÁŠ DLOUHÝ NADPIS

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam.

REKUPERACE FUTURA

Klikněte a můžete začít psát. Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae.

ELEKTRO KOTEL VOLTA

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit.

PLYNOVÝ KOTEL AURA

Klikněte a můžete začít psát. Cupiditate non provident similique sunt in culpa.

ALARM JABLOTRON TECHNICKY:

Samotný systém umožňuje drátovou i bezdrátovou instalaci komponentů zabezpečení kdy v bezdrátové variantě je průměrná výdrž baterií 2,5 roku. Hlavním mozkem systému je ústředna která obsahuje volitelné komunikátory GPRS / 3G / LAN / RADIO pro správnou funkčnost a obsahuje veliké možnosti externího ovládání různých spínacích komponentů. Do systému lze implementovat mimo vlastní detektory i komponenty jiných výrobců.    

JEDNOTLIVÉ DETEKTORY ZABEZPEČOVACÍHO SYSTÉMU

Zabezpečovací systém může obsahovat drátové i bezdrátové komponenty, z hlediska zabezpečení je rozdělujeme na pohybové (PIR detektor a PIR 360°), duální (kombinace PIR detektoru + detekce rozbití skla nebo foto-kamery), plášťové (magnetický detektor nebo akustický detektor rozbití skla), enviromentální, (detektor kouře a teploty, detektor úniku CO, detektor zaplavení), teplotní ( teplotní detektor vnitřní a venkovní ). 

Ústředna   >   Klávesnice   >  PIR detektor  >  Magnetický detektor  >  Kouřový detektor  >  Siréna venkovní  

SEZNÁMENÍ S ALARMEM JABLOTRON A JEHO FUNKCE

Jak funguje Jablotron

Komponenty Jablotron

Aplikace My Jablotron

Videoverifikace

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Rádi Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku na míru zdarma. Stačí vyplnit formulář.