.


VSTUPNÍ A DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY EVS / ACS 

Nabízíme komplexní řešení vstupních a docházkových systémů EVS a komplexní řízení vstupů a vjezdů ACS.  Pro soukromé účely využíváme systémy domovních zvonků a video telefonů, které zajistí bezpečný a komfortní vstup vždy za použití ověřených a kvalitních výrobců. Jsme schopni vše integrovat do jednotných celků kdy jedno HW zařízení obsluhuje vstup, docházku a její výstupy do účetních programů, biometrickou kontrolu přístupů a vneposlední řadě návaznost na brány, dveře, turnikety a závory pod jednou pokličkou.

EVS VSTUPNÍ SYSTÉMY

Rekuperační jednotka zabezpečí přirozené větrání Vašeho nového domova; nízkoenergetická novostavba sama o sobě si s větráním neporadí. Při řízeném větrání s rekuperací jde o kontinuální výměnu vzduchu zevnitř za čerstvý a čistý vzduch zvenku. 

Přiváděný vzduch získává od vzduchu odváděného převážnou část jeho tepla, je tedy tepelně optimalizován a díky použité filtraci také zbaven prachu, pylu a alergenů. Jednoduše všeho, co byste při větrání okny rádi nechali venku.   

ACS ŘÍZENÍ VSTUPŮ 

Systémy kontroly vstupu řídí přístup osob, resp. vozidel do chráněných prostorů nebo ke chráněným zařízením, případně informacím, na základě přidělených přístupových práv. Tato zařízení umožňují sledovat pohyb osob v definovaných prostorových zónách. 

Systémy ACS využívají koncové akční prvky, např. elektrické zámky, turnikety, brány, propusti a další. Jako nositel přístupového oprávnění jsou využívána různá média, např. magnetické a čipové karty, čipové přívěšky různých tvarů a nejnověji se využívá biometrických informací, např. otisky prstů, zobrazení oční duhovky nebo sítnice nebo obraz obličeje. 

UKÁZKY VSTUPNÍCH ŘEŠENÍ A TECHNOLOGIÍ EVS

Jak funguje SUPREMA XPass 2 ?

DAHUA vstupní řešení

ENTRY vstupní turnikety

FOTKY NAŠICH INSTALACI VSTUPNÍCH SYSTÉMŮ

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VSTUPNÍ SYSTÉMY EVS/ACS

Rádi Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku na míru zdarma. Stačí vyplnit formulář.